Organizator: Cinema City Poland

Koszt udziału: Bilety grupowe dostępne w preferencyjnych cenach - szczegółowe informacje w kinach Cinema City. Udział opiekunów grup jest darmowy

Jak zachowywać się, gdy biegnie w naszą stronę cudownie kudłaty, ale ogromny psiak? Sieć kin Cinema City rozpoczyna nowy semestr ‘Filmowego Świata Dziecka’, czyli programu, w którym przedszkolaki i uczniowie nauczania wczesnoszkolnego poznają świat przez zabawę.

Zanotujcie w zeszytach: Lekcja pierwsza.
Data: 4 października. Temat: ”Mój przyjaciel zwierzak”.
Zadanie: obejrzyj Sekretne życie zwierzaków domowych i zastanów, jak troszczyć się o domowego pupila.

Po zajęciach dzieci zapamiętają, że przygarnięty zwierzak, to przyjaciel na całe życie i dowiedzą, jak się o niego troszczyć. Celem lekcji jest również uwrażliwienie maluchów na problem porzuconych zwierząt i utrwalenie, jak należy zachowywać się w obecności znajomych i nieznajomych czworonogów, by takie spotkania zawsze były bezpieczne. Partnerami spotkania są Wydawnictwo ZNAK i MERplus.

Po lekcji dzieci obejrzą nowy film Sekretne życie zwierzaków domowych. Dowiedzą się, co wyczyniają pupile, gdy maluchy są w przedszkolu lub szkole. A okazuje się, że zwierzaki prowadzą własne, tajemnicze życie, pełne przygód i zabaw, o których ludzie nie mają pojęcia!

‘Filmowy Świat Dziecka’, skierowany do przedszkolaków i uczniów nauczania wczesnoszkolnego. Każde spotkanie rozpoczyna się bezpłatnymi zajęciami, po których dzieci obejrzą film, nawiązujący do tematu lekcji. W ten fascynujący sposób maluchy poznają magiczny świat na wielkim ekranie, przyswajają zasady bezpieczeństwa, uczą troski o środowisko, a przede wszystkim integrują z grupą. Takiej lekcji nie zapomną, zwłaszcza gdy dodać do tego upominki i konkursy z fantastycznymi nagrodami! Bilety grupowe dostępne są w preferencyjnych cenach, a udział opiekunów jest bezpłatny.

Spotkania w ramach ‘Filmowego Świata Dziecka’ odbywają się w 16 kinach Cinema City: Bydgoszcz, Częstochowa Jurajska, Gliwice, Katowice Punkt 44/IMAX®, Kraków Galeria Plaza/IMAX®, Kraków Zakopianka, Lublin Felicity, Łódź Manufaktura/IMAX®, Poznań Plaza/IMAX®, Poznań Kinepolis, Starogard Gdański, Toruń Czerwona Droga, Warszawa Promenada, Warszawa Sadyba/IMAX®, Wrocław Korona i Zielona Góra.