Wyróżnij się albo zgiń – taka zasada obowiązywać będzie w nowym roku w wielu branżach. Także trendy w reklamie są w tej kwestii bardzo klarowne. Podpowiadamy, jakie gadżety reklamowe w 2023 roku z dużym prawdopodobieństwem przyniosą zysk Twojej firmie.

Gadżety reklamowe 2023 roku

Nowy rok to niejako kontynuacja starych problemów. Pocovidowe zwolnienie gospodarcze, ciągle trwająca w Ukrainie agresja Rosji, wysoka inflacja i szalejąca drożyzna to czynniki, które mają wpływ na decyzje zakupowe każdego Polaka. Dla przedsiębiorców oznacza to kumulację wyzwań i walkę o dosłownie każdego klienta. Dlatego warto już teraz rozplanować roczny budżet na reklamę i przyjrzeć się dokładnie trendom dotyczącym gadżetów reklamowych w 2023 roku.

Ogólna zasada w tym roku będzie mówiła przedsiębiorcom, aby skupili się przede wszystkim na jakości i innowacyjności swoich produktów, bo tylko to pozwoli na wyróżnienie się. Jest to niezbędne w świecie pełnym konkurencji, w którym także potencjalni klienci będą teraz bardziej uważnie oglądać każdą wydaną złotówkę. 

Ekologiczne gadżety reklamowe wciąż modne w 2023 

Eko gadżety reklamowe na 2023 rok to ulubieńce w wielu dużych i mniejszych przedsiębiorstwach. Z czego to wynika? Przede wszystkim z oczekiwań i potrzeb potencjalnych klientów, a w pewnym stopniu także z panującej mody. W obecnych czasach nie wystarczy już wyrazisty kolor i dbałość o szczegóły. Ekologiczne rozwiązania stają się coraz bardziej popularne nie tylko ze względu na przyjazność dla środowiska, ale często także z powodu wielofunkcyjności i możliwość wielorazowego użytku tych produktów. Eko gadżety reklamowe są neutralne dla środowiska, nie zaśmiecają nadmiernie biura czy domu, a ponadto mogą służyć naszym potrzebom przez wiele lat.

Eko gadżety reklamowe nie muszą być wykonane z ekologicznych materiałów. Często wystarczy, aby nadawały się do recyklingu. To także sposób na globalną ochronę środowiska, o której już wiemy, że musi zacząć się z poziomu globalnej gospodarki. W Caprea proponujemy przedsiębiorcom przede wszystkim ekologiczne adaptery w ciekawej formie. Sprawdź tutaj: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/ekologia/.

Gadżety elektroniczne warte swojej ceny

Ekologia to jedno, ale zaawansowane technologie pojawiają się już w bardzo prostych przedmiotach codziennego użytku, dzięki czemu stają się one dużo bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów Twojej firmy. Nie umknęło to trendom w gadżetach reklamowych na 2023 rok.

Bezprzewodowe głośniki w minimalistycznej formie, podręczne lampki USB czy długopisy ze wskaźnikiem laserowym to przedmioty, które przydadzą się w Twoim biurze i mogą stać się praktycznym gadżetem dla Twoich klientów. To produkty, które łączą w sobie nowoczesność i wielofunkcyjność, a więc cechy, których każdy z nas szuka z tego typu gadżetach. Ich obecność w Twoim biurze będzie dodatkowym czynnikiem, który zwiększy prestiż Twojej marki.