Kawa cieszy się coraz większą popularnością. Sięgamy po nią nie tylko w domu i pracy, ale też „na mieście” – w trakcie spaceru, podróży, a także zakupów. Zarządzasz stacją paliwową? Wykorzystaj ten fakt na korzyść swojego biznesu! Włącz do wyposażenia lokalu profesjonalny i samoobsługowy kącik kawowy.

Podsumowanie:

Coraz więcej osób oczekuje możliwości kupienia gotowej kawy na stacji paliwowej. Nic dziwnego! Dla wielu z nas to miejsce przerwy w podróży, a także punkt mijany w trakcie spaceru po mieście.
Jako właściciel lub menedżer stacji paliwowej masz możliwość zaserwowania klientom wysokiej jakości kawy, powstałej ze świeżo zmielonych ziaren. I to ponosząc niewielki koszt! Jak? Wynajmując profesjonalny kącik kawowy.
Kącik kawowy to samodzielne stoisko gotowe do umieszczenia w ciągu ekspozycyjnym, wyposażone w nowoczesny ekspres do kawy i niezbędne dodatki. Z jego pomocą klient przygotowuje swój ulubiony napój i płaci za niego – w większości przypadków bez pomocy sprzedawcy.
Kącik kawowy – jak wygląda i jak działa?

Kącik kawowy to samodzielny mebel, w którym mieści się zarówno ekspres do kawy – z wysokiej jakości ziarnami, jak i asortyment dodatkowy potrzebny do przyrządzenia napoju na wynos (kubki jednorazowe, mieszadełka, cukier w saszetkach itp.). Obejmuje również kosz na odpadki, który choć jest umiejętnie skryty przed wzrokiem gości, cały czas pozostaje pod ręką. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych ekspresów klienci mają dostęp do kilku, a nawet kilkudziesięciu rodzajów kawy bardzo dobrej jakości, w tym nierzadko kaw mlecznych. Z kolei sam proces przygotowania napoju zajmuje nie dłużej niż kilka minut. Bazuje on na świeżych ziarnach, co pozwala na zaparzenie aromatycznego napoju niczym z renomowanej kawiarni. Napój opłaca się bezpośrednio przy kąciku kawowym – to też ma udział w dużej satysfakcji klientów z użycia stoiska.

Profesjonalny kącik kawowy jest schludny i elegancki. Przykuwa wzrok gości, a umiejscowiony zaraz przy wejściu do lokalu kusi pięknym aromatem i wizją dobrego smaku. Dzięki minimalistycznemu designowi oraz niewielkim rozmiarom z łatwością zostaje włączony w ciąg ekspozycyjno-sprzedażowy i dopasowuje się do zastanego wyposażenia.

Jak zdobyć profesjonalny kącik kawowy dla swojego biznesu?

Kiedyś przedsiębiorcy musieli samodzielnie aranżować oraz tworzyć strefy kawowe w swoich lokalach. Dziś ten cel można osiągnąć w znacznie łatwiejszy sposób. W ramach umowy o wynajem kącika kawowego wybierasz ten, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości lokalu – z ekspresem o określonej funkcjonalności i mniej lub bardziej rozbudowanym asortymentem dodatkowym. Po Twojej stronie obsługa współpracy sprowadza się do opłacania miesięcznego czynszu. W zamian otrzymujesz kompleksowo wyposażone stoisko, gotowe do użycia zaraz po zamontowaniu oraz gwarancję bezpłatnego dowozu, uruchomienia i serwisowania kącika. Zyskujesz także dostęp do wysokiej jakości ziaren, w większości niedostępnych w sprzedaży detalicznej. Nie wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej na Twojej stacji? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa, wliczonego w koszty współpracy!