Aby odnieść sukces w biznesie, na pewno trzeba wierzyć sobie. Zrozumienie siebie samego jest podstawą. Jeżeli zrozumiemy świat, w którym żyjemy, to wtedy będzie nam się łatwo w nim poruszać i znaleźć coś, co spowoduje, że osiągniemy cel.

To jest pierwsza najważniejsza zasada – zrozumienie siebie. Druga najważniejsza zasada to bycie kreatywnym. Trzeba iść za swoimi wizjami, trzeba wierzyć sobie i iść za nimi, bo wtedy człowiek ma szansę wytworzyć coś nowego, kreatywnego, a nie tylko naśladować kogoś, albo coś. Tym, co jednocześnie pomaga i przeszkadza najbardziej w drodze do sukcesu jest ego i świat, który sobie wytworzyliśmy.

Warunki w Polsce do tworzenia biznesu są idealne jak w każdym innym miejscu na Ziemi. Najczęściej robiąc biznes na całym świecie słyszałem, że największym problemem jest to, że mieszkam w Grecji, największym problemem jest to, że jestem Niemcem, największym problemem jest to, że… i cały czas przychodziło alibi związane z lokalnymi jakimiś ograniczeniami. Tak myślą wszyscy.

Coś takiego jak rynek nie istnieje. Istnieje za to pojedynczy człowiek. To na jego potrzebach jako pojedynczego człowieka, należy się skupić i je rozwiązać. Z rynkiem ciężko jest to zrobić, ale z pojedynczym człowiekiem zawsze sobie można poradzić.