Czy wiesz, że wyniki nauki i pracy tylko w pewnym stopniu zależą od inteligencji? Osoba, która ma ogromne zdolności, ale nie wie, jak z nich korzystać, będzie uzyskiwała znacznie gorsze rezultaty niż ktoś przeciętny.

Dzięki książce “Jak uczyć się szybciej i skuteczniej” opracowanej przez doświadczonych psychologów dowiesz się, w jaki sposób lepiej koncentrować się na zadaniu i dzięki temu oszczędzać czas. Poznasz metody szybkiego czytania ze zrozumieniem, m.in. skanowanie slalomowe lub po przekątnej. Odkryjesz 16 skutecznych technik uczenia się, przydatnych w życiu codziennym, np. metodę haków, akronimy, rymowanki liczbowe, rzymski pokój czy skojarzenia przydatne w nauce języków obcych. Dowiesz się, jak tworzyć efektywne mapy myśli, oraz poznasz techniki wspierające kreatywność, szczególnie użyteczne, gdy poszukujesz twórczych rozwiązań problemów.

Ponad 150 ćwiczeń pomoże ci w pełni wykorzystać swój potencjał. Przekonaj się, że pamięć właściwie nie ma ograniczeń – trzeba tylko nauczyć się z niej korzystać!

Dzięki lekturze poradnika dowiesz się m.in.:

– jak poszerzyć pole widzenia i dzięki temu czytać szybciej?

– dlaczego warto nauczyć się żonglowania?

– po co ci szczęśliwy długopis na egzaminie?

– jak skutecznie uczyć się słówek w języku obcym? 

KONKURS!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdobywać wiedzę efektywniej, weź udział w konkursie i wygraj jedną z trzech książek “Jak uczyć się szybciej i skuteczniej”.

W komentarzu napisz, dlaczego ta książka ma trafić do Ciebie.

Spośród najciekawszych odpowiedzi wyłonimy 3 zwycięzców. Czekamy na zgłoszenia do 30 lipca,

Powodzenia!