“Shantaram” to nietypowa historia napisana przez byłego więźnia, który ucieka z aresztu mimo zaostrzonego rygoru, aby następnie prawie przez dekadę ukrywać się w dalekich Indiach. Autor zawarł w powieści poruszające wątki autobiograficzne oraz elementy stanowiące zmyśloną narrację, jednak wciąż opartą na jego własnych doświadczeniach.

Na 800 stronach znajdziemy dynamiczną opowieść o Australijczyku, który ucieka z więzienia aż do dalekiego Bombaju. Tam spotyka go wiele niezwykłych przygód, romans, nowe przyjaźnie i poznawanie wschodniej kultury i filozofii. Były heroinista i rabuś, w trakcie pobytu w dalekich Indiach angażuje się w pomoc i leczenie miejscowej biedoty, związuje się z mafią, aby następnie zostać żołnierzem. To zaskakująca, napisana w formie pamiętnika, przygodowa, wielowątkowa historia inspirowana niezwykłym życiem autora.

Jeśli chcesz przeczytać “Shantaram”, międzynarodowy bestseller, który podbił serca czytelników, weź udział w naszym konkursie, który przygotowaliśmy wspólnie z księgarnią Gandalf i wygraj jedną z trzech książek

Odpowiedz na pytanie: Jak wyobrażasz sobie swoje życie, gdybyś nagle przeprowadził/przeprowadziła się do Indii?

Czekamy na odpowiedzi do 5 lutego. Spośród najciekawszych zgłoszeń, wybierzemy trzy, które zostaną nagrodzone książkami.  Powodzenia!

Sponsorem nagród jest księgarnia Gandalf.