Wakacje w pełni sprzyjają podróżom, poznawaniu nowych miejsc, krajów i kultur. Świat stoi przed nami otworem, jednak co zrobić, gdy znajomość naszych języków nie jest perfekcyjna? Warto sięgnąć po kieszonkowe wydania słowników i rozmówek, z którymi poradzimy sobie w każdej sytuacji!

KONKURS!

Wspólnie z Wydawnictwem Lingea, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym są do wygrania dwa zestawy do nauki języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego o łącznej wartości 250 zł.

Co zrobić, aby je zdobyć?

Napisz w komentarzu, który zestaw materiałów do nauki chcesz wygrać (angielski, hiszpański) oraz dlaczego?

Czekamy na zgłoszenia do 30 lipca. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy nagrodami 🙂

Dowiedz się więcej o Wydawnictwie Lingea

Wydawnictwo Lingea Sp. z o.o. zajmuje się rozwojem aplikacji i tworzeniem własnych tytułów językowych. W jej ofercie znajduje się około 400 tytułów książkowych. Jest czołowym dostawcą technologii językowych i partnerem wybitnych wydawnictw, np. HarperCollins Publishers, Pearson Education, Oxford University Press, Robert i inne. Z jej aplikacji korzystają klienci w Europie, USA, Brazylii, Meksyku, Chinach i  Korei.

Lingea nie koncentruje się wyłącznie na najpopularniejszych językach światowych, ale wydaje również tytuły poświęcone mniej znanym językom Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej i tak np. jej kolekcja rozmówek liczy już około 50 języków. Od początku działalności Lingea przygotowując swoje tytuły korzysta z najnowszych technologii. Wydawnictwo udostępnia również darmowy słownik internetowy w 30 językach i 900 kombinacjach. Dodatkowo użytkownik może skorzystać z porad gramatycznych, prawidłowego wykorzystania słów oraz rozmówek.

Jednocześnie wydaje kilka serii słowników książkowych od kieszonkowych po największe słowniki na rynku. Do popularnych produktów należą rozmówniki, sprytne słowniki oraz słowniki slangowe.