Sprawdź, gdzie znaleźć i legalnie pobrać darmowe audiobooki! W zestawieniu 13 źródeł znajdziesz zagraniczne i polskie serwisy oferujące tysiące książek w cyfrowej wersji. Miłego słuchania!

Ambling Audio Books

Tysiące audiobooków w języku angielskim, w tym wiele darmowych pozycji. Portal posiada własny funkcjonalny odtwarzacz dostępny dla telefonów i tabletów z systemem Android, iOS, Windows i Linux.

Audio Book Treasury

Stale rosnąca baza anglojęzycznych audiobooków, do pobrania w formacie mp3. Dostępne materiały nie zawierają reklam. Portal publikuje również porady, a także quizy o literaturze, które mają uprzyjemnić czas oczekiwania na pobranie materiału.

Audioapp.pl

Największa wypożyczalnia audiobooków w Polsce oferuje 50 proc. zniżki na cały asortyment przez pierwszych 30 dni. Znajdziesz w niej kilkadziesiąt darmowych książek do słuchania. Można je pobierać przez stronę internetową lub darmową aplikację dostępną na systemy iOS i Android.

Librophile

Ogromna baza audiobooków w języku angielskim. Można je pobrać w całości lub w odcinkach. Darmowe pozycje pochodzą główne z domeny publicznej Librivox.