Serwis z ogłoszeniami korepetycji e-korepetycje.net udostępnił darmowego e-booka “32 sposoby na udaną lekcję” – porady i przykłady dla nauczycieli”. To publikacja skierowana przede wszystkim do nauczycieli, jednak z pewnością skorzystają z niej wszyscy prowadzący zajęcia. Zachęcamy do sprawdzenia pozycji, której z dumą patronujemy!

Sezon wakacyjny w pełni, dla uczniów to czas odpoczynku, dla nauczycieli chwila wytchnienia, ale także przygotowania do kolejnego roku szkolnego. Teraz nauczyciele mają czas na zapoznanie się z ciekawą lekturą, wzięcie udziału w rozwojowym szkoleniu czy skompletowanie ciekawych pomocy naukowych. Dlatego właśnie teraz serwis e-korepetycje.net przygotował dla nich pomocną publikację, dzięki której już nigdy nie będą musieli wymyślać kolejnych sposobów na zainteresowanie uczniów.

W publikacji znaleźć można aż 32 pomysły na ciekawe przedstawienie problemu. Wszystkie sposoby są unikalne, dzięki czemu można zastosować je zarówno na lekcjach w podstawówce, jak i na zajęciach studenckich. Zebrane pomysły można wykorzystywać zawsze wtedy kiedy nie mamy pomysłu na zajęcia lub czasu na jego wymyślenie. E-book przyda się zarówno początkującym nauczycielom, jak i doświadczonym pedagogom.  Możemy znaleźć tam popularne pomysły na aktywizację uczniów, takie jak: wycieczka czy pokaz z objaśnieniem, ale także te mało spotykane, takie jak metoda 66, okienko informacyjne lub metoda trybunału. Wszystkie z pewnością podwyższają jakość prowadzonych lekcji i sprawiają, że uczniowie „chłoną wiedzę” wszystkimi bodźcami.

E-book jest darmowy i można go pobrać poprzez zapisanie się na listę subskrybentów na stronie http://www.e-korepetycje.net/ebook-32-pomysly-na-udana-lekcje. Dzięki temu każdy zainteresowany otrzyma nie tylko świetną publikację, ale także dostęp do unikalnych treści oraz informacji o nowych artykułach na blogu e-korepetycje.net.