Jeśli zastanawiasz się, jak zaplanować ferie, urlop, czy wakacje, spieszymy z pomocą! Połącz dobrą zabawę, przyjemne odpoczywanie z nauką. Zyskasz dzięki temu nie tylko relaks, poszerzenie horyzontów, ale też konkretne umiejętności. Nauka angielskiego na malowniczej Malcie, opieka nad małymi orangutanami, które padły ofiarą wypalania lasów w ramach wolontariatu, obóz survivalu, który nauczy Cię życia w lesie, wyjazd dla artystycznych dusz, czy szaleństwa na snowboardzie? Proszę bardzo, wszystko jest w Twoim zasięgu! Sprawdź sam i wybierz najciekawsze opcje dla siebie i swoich bliskich.

Wolontariat zagraniczny

Wolontariat zagraniczny to nie tylko sposób na zdobycie doświadczenia w globalnym środowisku, ale też szansa na przeżycie niesamowitej przygody, poznanie innej kultury, a także podszlifowanie języka. Dzięki temu, że robimy coś dla kogoś bezinteresownie, wolontariat daje poczucie szczęścia, spełnienia, zwiększa poczucie pewności siebie i własnej wartości. Taka forma współpracy jest doskonała  w rozwoju swoich kompetencji, doświadczeń, ale też umiejętności miękkich, które nabywamy w pracy w nowym środowisku. Doświadczenia osób biorących udział w zagranicznych wolontariatach pokazują jasno, że jeśli tylko mamy możliwość, warto z nich korzystać. Opcji jest wiele, zarówno jeśli chodzi o czas, miejsce, tematykę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Opieka nad orangutanami poszkodowanymi przez wypalanie lasów pod uprawę oleju palmowego, nauka dzieci w Tybecie, wolontariat medyczny w najodleglejszych zakątkach świata, renowacja zabytków, wolontariat religijny, czy humanitarny? Wszystko jest możliwe!

Sprawdź oferty wolontariatów zagranicznych tutaj:

http://www.aiesec.pl/‎

http://www.eurodesk.pl/

Nauka angielskiego na Malcie

Twój angielski wymaga doszlifowania, a może chcesz poprawić jego znajomość w konkretnej branży, lub po prostu zależy Ci na zyskaniu większej biegłości? Co powiesz na kurs angielskiego na rajskiej wyspie? Poznaj szkołę, która oferuje kursy językowe na słonecznej Malcie.

Myślisz o urlopie, ale nie chcesz jedynie leżeć na plaży? Wybierz się na kurs językowe i połącz przyjemne z rozwojem! Wybieraj spośród kursów standardowych, intensywnych, biznesowych, przygotowujących do egzaminu ITELTS czy też indywidualnych lekcji.

Nauka zyskuje nowy wymiar, gdy zajęcia odbywają się nie w ciasnej sali, a w zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s, jak w przypadku Szkoły Maltalingua, gdzie dodatkowo znajduje się kawiarnia i prywatny basen na dachu budynku. Ponadto szkoła jest doskonale wyposażona w najnowocześniejsze materiały i posługuje się najefektywniejszymi technikami nauki. Mieszanka narodowościowa kursantów, wśród których znajduje się tylko 8 proc. Polaków, sprzyja szybkiej nauce przez konwersacje. Dodatkowo, dzięki funkcjonowaniu w wielokulturowym środowisku, poszerzamy swoje horyzonty i otwieramy się bardziej na świat.

Obozy językowe dla młodzieży i dzieci na Malcie oferowane przez szkołę w ramach oferty zawierają kompletny pakiet zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki po wyspie oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Zobacz więcej informacji na temat kolonii oraz kursów angielskiego na Malcie tutaj: http://www.maltalingua.pl/

Obozy survivalowe

Umiejętności, dzięki którym nasi przodkowie przerwali w trudnych warunkach, posiadają obecnie nieliczni. Kto z nas umiałby sobie poradzić, gdybyśmy znaleźli się sami w lesie pozbawieni telefonu i pożywienia? Obozy survivalowe uczą tego, czego zapomnieliśmy wieki temu. Uczą radzić sobie w nietypowych sytuacjach, opanowywać strach, walczyć z własnymi słabościami i przełamywać ograniczenia. Budują siłę zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Bogata oferta programów dopasowana jest zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Obozy są świetnym pomysłem na ferie czy wakacje dla dzieci, lub integrację w pracy.

Kolonie artystyczne

Obozy artystyczne do świetny pomysł na połączenie wyjazdu z rozwojem kreatywności i konkretnych umiejętności. Kochasz śpiewać, tańczyć, fotografować, malować, twórczo spędzać czas? Wybierz się na kolonie artystycznie i daj ponieść się swojej twórczości. Bogata oferta pozwala znaleźć zajęcia dla każdego. Artystyczne działania odprężają, pobudzają do nieszablonowego myślenia, daj poczucie spełnienia i radości. Rozwijają kreatywność, co ułatwia stawiania czoła wyzwaniom.

Wyjazdy snowboardowe

Snowboard sprawia, że nawet największe zmarźluchy kochają zimą. Wyjazd na deskę to świetna opcja na zimowe ferie i aktywne oderwanie się od codziennych obowiązków. Szaleństwa na śniegu, rozwój fizyczny, spędzenie czasu z przyjaciółmi, zwiedzanie nowego regiony, wszystko to sprawia, że wyjazdy snowboardowe są idealnym pomysłem na zimowy wyjazd. Jeśli nie umiesz jeździć na desce, zawsze możesz zacząć naukę, bo przecież nigdy nie jest na to za późno!