1 czerwca rozpocznie się proces przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji Leadership Academy for Poland, którą z zaszczytem wspieramy w ramach partnerstwa. Aplikacje przyjmowane będą do 20 czerwca. Spośród kandydatów, wybranych zostanie 40 osób, które uzyskają możliwość wzięcia udziału w tym wyjątkowym programie.

Leadership Academy for Poland to program rozwoju przywództwa realizowany przy udziale globalnego biznesu i światowej klasy profesorów m.in. z Uniwersytetu Harvarda. W drugiej edycji grupa 40 wybitnych Polaków działających w biznesie, edukacji, startupach, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie będzie miała szansę zyskać dostęp do najwyższej klasy wiedzy i zyska możliwość rozwinięcia  swoich umiejętności liderskich pod okiem najlepszych specjalistów.

Całość szkoleń będzie oparta na metodzie Leadership 4D-Experience. Zakłada ona rozwijanie kompetencji przywódczych w trzech zakresach:

  • ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów),
  • systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia),
  • samodoskonalącym (źródła motywacji, stosunku do siebie, ludzi i świata).

W rekrutację zaangażowane zostały prestiżowe organizacje z kraju i z zagranicy, m.in. Harvard Club of Poland, Harvard Polish Society, Komisja Fulbrighta, MIT Enterprise Forum Poland, Campus Warsaw.

Więcej informacji o Akademii na: http://center-for-leadership.org/academy/

Zapraszamy do aplikowania!